*** Hotel ILF ubytování Praha 4-Michle

Hotel Praha 4-Michle  ILF Hotel Ilf se nachází na výhodné pozici v klidné části Prahy 4, poblíž dálnice D1. Kousek od hotelu Ilf se nachaází stanice metra Budějovická, díky které hosté budou během pár minut na v centru Prahy.

Hotel Ilf Ubytování:
Hotel Ilf hostům nabízí ubytování s celkovou kapacitou 326 lůžek. Hoteé hotelu Ilf mají možnost se ubytovat v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových pokojích a v suitech. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, SAT TV a telefon s přímou provolbou. Polovina pokojů je zařízena pro studijní účely lékařské klientely.

Hotel Ilf nabízí i několik pokojů speciálně upravených pro handicapované hosty.

Hotel Ilf Gastronomie:
Hotelová restaurace hotelu Ilf nabízí hostům vybrané speciality z české i mezinárodní kuchyně. Restaurace je pravým místem pro pracovní oběd i romantickou večeři. Dále je možné si restauraci pronajmout na nejrůznější soukromé nebo firemní akce.

Hotel Ilf Kavárna:
V hotelu Ilf se nachází moderní a stylová kavárna. I v kavárně je zde možnost pronájmu či pořádání akcí, rautů, banketů, svatebních hosti. Kavárna s kapacitou 70 osob, přilehlým Lobby barem a letní zahrádkou je otevřena non-stop.

Hotel Ilf Zahrádka:
V letních měsících se v hotelu Ilf otevírá příjemné posezení na klidné zahrádce. Zahrádka patří k hotelové kavárně s obsluhou. Zde se hostům nabízí letní chlazené kávové speciality, zmrzlinové poháry nebo drobné občerstvení. V nabídce gastronomických služeb je pro hosty připraveno „Letní grilování na terase“, které se může stát pro hosty příjemným zpestřením všedních dnů.

Hotel Ilf Konferenční Prostory a Služby:
Dle přání hotel Ilf zajistí kompletní cateringové služby. Příprava pohoštění pro účastníky školení, zajištění kompletně rodinné oslavy, firemní večírky či akce většího počtu účastníků. Cateringové služby je možno připravit přímo ve firmě nebo kdekoliv bude nutno, zajištění kompletních gastronomických služeb, dekorací, květinovoé výzdoby, osvětlení, ozvučení, doprovodný program, hudební produkci, dopravu, ubytování. K dispozici je i 8 hotelových konferenčních místností.
Hotel Praha 4-Michle  ILF - Služba na recepci je 24 hodinHotel Praha 4-Michle  ILF - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Praha 4-Michle  ILF - je k dispozici připojení na internetHotel Praha 4-Michle  ILF - je k dispozici letní terasaHotel Praha 4-Michle  ILF - disponuje kavárnouHotel Praha 4-Michle  ILF - K hotelu přísluší parkovištěHotel Praha 4-Michle  ILF - disponuje restauracíHotel Praha 4-Michle  ILF - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Praha 4-Michle  ILF - přijímá kreditní karty VISAHotel Praha 4-Michle  ILF - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Praha 4-Michle  ILF - přijímá kreditní karty JCBHotel Praha 4-Michle  ILF - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Praha 4-Michle  ILF - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 4-Michle  ILF - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 4-Michle  ILF - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 4-Michle  ILF - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 4-Michle  ILF - na pokojích je telefon